Обережно відправляйте листи! Недавнє дослідження говорить, що електронка найпопулярніший інструмент спілкування, значення якого найближчим часом буде тільки зростати. Дослідження також показало, що співробітники компаній витрачають приблизно 2 години в день на перевірку листів, пов'язаних з робочим процесом. Кожен користувач в минулому році відправляв і одержував близько 120 листів в день.

Що означають всі ці дані? Це гарне нагадування про те, що електронка буде критично важливою для функціонування малого чи великого бізнесу. Для вашої компанії необхідно враховувати безліч факторів, особливо якщо це малий і середній бізнес, який прагне до зростання протягом наступних кількох років.

В даний час, коли листування по і-мейлу стає основним засобом зв'язку, все більше і більше компаній вирішують запустити свій особистий поштовий сервер. Подібне обладнання означає незалежність від зовнішніх провайдерів, велику гнучкість і контроль над функціонуванням системи.

Пристрій постійно підключено до Інтернету — він приймає вхідні листи з усього світу і спрямовує їх в ящики одержувачів. І навпаки, повідомлення відправлені користувачами, спочатку потрапляють на сервер, який відправляє їх по всьому світу.

Програмне забезпечення часто має багато інших цікавих функцій:

  • Календар з призначенням зустрічей.
  • Бібліотеку документів (це форма обміну файлами за межами локальної мережі).
  • Групові процеси.

Вам може знадобитися даний пристрій, якщо у вас кілька сотень або більше поштових скриньок, ви відправляєте тисячі листів в день і продуктивне функціонування і-мейла має вирішальне значення для вашої фірми.

Коли не потрібно?

На відміну від файлового сервера, який потрібен практично кожній компанії, особистий для пошти часто не потрібен. Якщо у вас кілька ящиків, може бути досить пошти від провайдера і доступу через клієнтські програми, такі як Outlook, Thunderbird або The Bat!

Що вам дасть таке рішення?

Незалежність, гнучкість, керованість, можливість повністю контролювати роботу і-мейла.

Багато виробників пропонують рішення для відправки листів інтернетом. Приклади включають MS-Exchange або пропрієтарні на базі Linux.

На практиці необхідність запуску власного поштового аккаунта найчастіше виникає через обмеження, що накладаються провайдером, або інших недоліків такої моделі роботи пошти, які вже істотно ускладнюють роботу компанії. Якщо у вас є питання або вам потрібні нові рішення зверніться в інтернет-магазин HWF.com.ua. Ви вирішуєте, ви контролюєте, ви керуєте. Завжди. 24/7.

Гігабайти ємності сучасних "безкоштовних" ящиків марні, якщо вони свідомо захаращені рекламою, а оператор вводить нові обмеження на розмір повідомлення або кількість пошти, що відправляємо. Ми ніколи не можемо бути впевнені, хто, крім нас, має доступ до наших цінних даних, і ми не можемо вплинути на їх правильне зберігання. Це верхівка айсберга, але навіть коли ми множимо ці проблеми тільки на кількість облікових записів або співробітників, стає ясно, що необхідно інше рішення.

Поштовий сервер — відмінно для:

  • компаній, яким потрібен ефективний і-мейл для нормальної роботи;
  • підприємств, які ставлять безпеку і надійність на перше місце;
  • установ, які хочуть зробити переписку незалежною від зовнішнього постачальника послуг;
  • всім, хто хоче знизити витрати (час — гроші!) на ведення бізнесу, не відмовляючись від необмежених можливостей.

Якщо ви належите до однієї з перерахованих вище груп, наші пропозиції обов'язково вас зацікавлять. Ми запрошуємо вас ознайомитися з ним і запрошуємо вас зв'язатися з нами! Ми раді проконсультувати і допомогти.