Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

HP (конфігуратор) покоління HPE gen8

Купити сервери HP (конфігуратор) HPE gen8 онлайн в Україні для будь-якого бізнесу

Виникла необхідність в сервері для конкретних завдань або великих обсягів даних? Ви обмежені в бюджеті або ви маєте у своєму розпорядженні фінанси? Потрібні надійні сервери бренду HP? Тоді інтернет-магазин HWF.com.ua — вирішить будь-яку потребу вашого бізнесу.

Вибирайте з ряду типів серверів HPE 8 покоління представлених на нашому сайті. У пропозиції міститься величезний список серверів HPE. Нові та новітні сервери HPE, які ми пропонуємо, продаються за дуже низькою ринковою ціною. Пропоновані нами моделі є справжніми, сертифікованими і мають спеціальний гарантійний період.

Ми розуміємо, що фінансові можливості підприємств часто обмежені і гарантуємо, що ви купите якісний і надійний сервер за низькою ціною. Придбайте в Києві HP (конфігуратор) HPE gen8 з додатковою знижкою і скористайтеся рядом переваг обслуговування, включаючи підтримку, передпродажну підготовку та інструкції по установці, безпечну доставку по всій Україні.

Сервери HPE Gen8

Сервери Gen8, засновані на архітектурі HPE ProActive Insight, являють собою інноваційний стрибок і вирішують реальні проблеми компаній, з якими сьогодні стикаються ІТ-адміністратори. Завдяки більш ніж 150 конструктивним нововведенням, спрямованим на різке підвищення продуктивності додатків, сервери Gen8 дозволяють адміністраторам максимально підвищити доступність серверів, усуваючи при цьому загальні проблеми, такі як збої, простої і втрата даних.

Основні нововведення:

  • Інтегрована автоматизація циклу: забезпечує широку видимість ІТ-середовища і багатий набір функцій, які автоматизують і спрощують ініціалізацію системи, усунення неполадок і оновлення програмного забезпечення.
  • Динамічне прискорення робочого процесу: завдяки конвергенції серверів і систем зберігання і оптимізації для твердотільної продуктивності (100-кратна ефективність зберігання) сервери Gen8 усувають вузькі місця і прискорюють роботу додатків.
  • Автоматична оптимізація енергоспоживання: технологія HPE 3D Sea of Sensor HPE надає інтелектуальну інфраструктуру, яка оптимізує споживання простору, споживання енергії та потреби в охолодженні, забезпечуючи прозорість і контроль над енергоефективністю.
  • Проактивна сервісна підтримка: завдяки великим знанням про архітектуру ProActive Insight сервери Gen8 допоможуть вам швидше і проактивно вирішувати проблеми і нададуть вам цінну інформацію про їхню роботу.

Високоякісні сервери HP 8-го покоління з оригінальними запчастинами від магазину HWF.com.ua

У нас ви купуєте високоякісний сервер з доведеною надійністю, який забезпечує бренд HP. Незважаючи на те, що наші ціни нижчі, ніж у наших конкурентів, ми ніколи не продаємо ненадійні товари. Пропоновані нами сервери поставляються з оригінальними запчастинами з видатною якістю і високою продуктивністю.

Зверніть увагу, що на даній сторінці сайту нашого магазину ви можете самостійно підібрати комплектацію вашого сервера 8 покоління за допомогою зручного конфігуратора. А якщо виникнуть труднощі, то наші консультанти допоможуть зібрати серверну систему для вирішення завдань і задоволення потреб вашого бізнесу.

Ми пропонує найнижчу ціну на ринку на НР сервера (конфігуратор). Як ми можемо це зробити? Ми є авторизованими дистриб'юторами серверів HP. Відсутність втручання будь-яких посередників дозволяє нам заощадити багато грошей, які ми передаємо нашим клієнтам у вигляді знижок і мінімальних цін.

Наші товари підтримуються стандартною гарантією. Гарантія усуває необхідність в будь-яких витратах, що виникають під час гарантійного терміну. Наш асортимент серверів HP є виключно оригінальним, надійним і не має яких-небудь дефектів. Але все ж, якщо ви зіткнетеся з будь-якою проблемою з сервером, ми або відремонтуємо продукт, або надамо заміну.

Сортування:
Відображення:
Вгору