Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

HP (конфігуратор) покоління HPE gen9

Сервери HP (конфігуратор) HPE gen9 купити в Києві і забезпечити бізнес високою продуктивністю і ефективністю

HPE пропонує широкий спектр рішень для стоєчних і вертикальних серверів, а також інтегрованих серверних рішень, оптимізованих для робочих навантажень, які призначені для забезпечення стабільної підтримки будь-якого типу робочих навантажень в будь-якому середовищі замовника. Володіючи твердою і доведеною прихильністю інновацій, HPE завжди прагне надавати потрібну обчислювальну потужність для потрібного робочого навантаження за допомогою правильних засобів. Наш інтернет-магазин HWF.com.ua допомагає об'єднати все це воєдино і оптимізувати цінність бізнесу, використовуючи передовий досвід, послуги і підтримку.

Переваги HPE 9 покоління

У 2014 році HP представив портфель з семи серверів ProLiant покоління 9 (Gen9), покликаних допомогти клієнтам прискорити надання ІТ-послуг, знизити витрати на ІТ та знизити споживання енергії.

HP виробляє сервери ProLiant Gen9, щоб допомогти клієнтам задовольнити зростаючі потреби центрів обробки даних. Нове покоління значно збільшує обчислювальну потужність і ефективність, швидкість надання ІТ-послуг і продуктивність додатків.

Перші сервери Gen9, які з'являються на ринку 8 вересня 2014 року, являють собою стійки, призначені для малого і середнього бізнесу (DL160 і DL180). Пізніше доповнить лінійку іншими, на які радимо звернути увагу і вибрати потрібний з нашого асортименту.

Сервер HP ProLiant DL160 Gen9 — це сервер початкового рівня висотою 1U, який забезпечує необхідну продуктивність і надійність, а також гнучкість, керованість і зручність обслуговування, що робить його ідеальною платформою як для малих і середніх підприємств, так і для корпоративних клієнтів. Він забезпечує продуктивність відповідного розміру для середовищ з обмеженим простором і бюджетом.

Сервер HP ProLiant DL360 Gen9 пропонує високу продуктивність, хороший обсяг пам'яті, надійність і гнучкість. Конструкція пристрою задовольнить потреби високих серверних навантажень.

HP ProLiant DL380 Gen9 — цей передовий пристрій гарантує високу продуктивність, великий об'єм пам'яті і високу розширюваність. HP ProLiant DL380 Gen9 — один з кращих серверів для центрів обробки даних.

Сервери створені для роботи в конвергентних інфраструктурах, а також в хмарних і програмно визначаючих середовищах. Нові функції портфеля Gen9 включають конвергентное управління серверами, сховищами і мережами, що дозволить ІТ-фахівцям контролювати сховище на всьому підприємстві через кілька мереж.

У порівнянні з серверами HP Gen8, лінійка Gen8 пропонує в три рази більшу обчислювальну потужність, в 66 разів швидше надання послуг і може обробляти робочі навантаження ІТ в чотири рази вище.

Де купити HP (конфігуратор) HPE gen9 з доставкою по Україні?

Якщо ваш проект вимагає індивідуальних параметрів або нестандартних технічних рішень — напишіть або зателефонуйте нам. Ми будемо раді Вам допомогти.

  • Опишіть, яка конфігурація вам потрібна.
  • Наш консультант детально обговорить з вами ваші потреби.
  • Ви отримаєте від нього інформацію про те, як ми можемо вам допомогти.

Підходимо до кожного замовника індивідуально. Використовуйте надану форму конфігурації і опишіть свої потреби якомога докладніше. Ми підготуємо для вас підходящу пропозицію — HP (конфігуратор) HPE gen9 за мінімальною ціною. Робочу серверну систему без наявності певних знань складно створити — звертайтеся за професійною допомогою до фахівців нашого інтернет-магазину.

Сортування:
Відображення:
Вгору