Ці батареї використовуються для захисту вмісту кеша запису апаратної карти RAID від втрати в разі відключення електроенергії.

Якщо ви використовуєте програмний RAID-контролер або адаптер головної шини (HBA), у якого немає буфера кешу, ця стаття вас не стосується.

Якщо у вас є апаратний RAID-контролер, такий, як Intel RS3DC080, який має буфер апаратного кеша — зазвичай розміром від 512 МБ до 2 ГБ, тоді може бути застосована ця стаття.

Деякі RAID-конденсатори або кеш-батареї можуть бути особливо дорогими. Крім того, багато кеш-батареї мають обмежений термін служби, і вам слід очікувати їх заміни кожні 3-5 років або близько того.

Апаратні карти RAID можна налаштувати на використання свого буфера одним з двох способів:

  • Кеш тільки для читання (також відомий як читання з сквозним записом).
  • Кеш читання і запису (також відомий як зворотний запис).

У режимі кешування читання і запису вміст кеша запису буде втрачено, тобто не збережено на диск, в разі несподіваного відключення електроенергії. Додаткова батарея або конденсатор кеша запису може захистити вміст цього кеша запису протягом обмеженого періоду часу, зазвичай 48 годин або менше. Коли електроенергію буде відновлено, RAID-контролер збереже вміст кешу на диск.

Однак ваша операційна система все одно постраждає від некоректного завершення роботи, і немає ніякої гарантії, що стан вашої файлової системи або додатки буде краще, ніж при відсутності батареї кеш-пам'яті RAID.

Батарея кеш-пам'яті RAID захищає тільки частина потоку даних від додатка до диска.

Рекомендації

Завжди майте повністю протестовану і сконфігуровану систему ДБЖ, яка відключить вашу систему при низькому рівні заряду батареї. На цьому етапі має бути достатньо часу виконання, щоб вимкнути або призупинити будь-які віртуальні машини, а потім вимкнути хост. Залежно від вашої конфігурації загальний час вимикання, ймовірно, складе близько 8 хвилин.

Якщо безпеку і надійність даних мають першорядне значення, а продуктивність не є проблемою, завжди відключайте функцію кешування запису ваших віртуальних дисків, а також вимкніть фактичний кеш жорсткого диска.

У більшості випадків потрібна продуктивність, і функція кешування запису RAID-контролера корисна. У цій ситуації, на додаток до вищезгаданого ДБЖ, батарея кеш-пам'яті RAID забезпечує невеликий додатковий рівень захисту при збереженні продуктивності, але майте на увазі, що вона захищає тільки одну частину потоку даних від програми на диск.

Якщо вам відомо про несправності ДБЖ або у вас немає ДБЖ, а також у вас немає батареї або конденсатора RAID, тоді, поки ця проблема не зникне, вам слід відключити функцію кешування запису ваших віртуальних дисків за допомогою веб-консолі Intel RAID.

Завжди регулярно перевіряйте батареї ДБЖ. Батареї ДБЖ служать в середньому від 3 до 5 років, в залежності від кількості циклів заряду / розряду і температури. Переконайтеся, що у вас є відповідні резервні копії і план аварійного відновлення.

Як відключити кешування запису на рівні віртуального диска

  • Відкрийте веб-консоль Intel RAID / LSI MegaRaid Storage Manager.
  • Увійдіть в систему, використовуючи ім'я користувача та пароль адміністратора Windows.
  • Перейдіть на вкладку Логічні.
  • Зверніть увагу на існуючі налаштування політики кешування запису справа.
  • Для кожного віртуального диска клацніть правою кнопкою миші віртуальний диск, а потім треба клацнути лівою кнопкою миші Встановити властивості віртуального диска.

У Політиці запису у вас є три варіанти:

  • Наскрізний запис — без кешування запису — це найбезпечніший, але і самий повільний параметр.
  • Завжди зворотний запис — кешування запису включено при будь-яких обставинах.
  • Зворотній запис — кешування запису можливо тільки за наявності точного справного акумулятора або конденсатора.

Ви також можете відключити окремий кеш жорсткого диска, змінивши політику кешування диска на Відключено. Клацніть ОК, щоб прийняти зміни.