Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Комплектуючі

Комплектуючі — купити в Україні в асортименті

Якісне обслуговування робочих станцій, комп'ютерів, мережевого обладнання або охоронних систем вимагає використання надійних комплектуючих. Крім того, вони повинні бути сумісні з тим чи іншим обладнанням. Комплектуючі також необхідні, якщо планується здійснення апгрейда робочих станцій, збільшення ресурсів або заміна / додавання функціональних вузлів.

Фірмовий інтернет-магазин «HWF» з продажу, підбору та обслуговування комп'ютерної техніки пропонує придбати високоякісні комплектуючі по найбільш низькій вартості в Україні. У каталозі компанії представлені сертифіковані вироби для різного призначення з офіційною гарантією від виробника.

Купити комплектуючі в Україні: види та їх особливості

Коли мова заходить про комплектуючих для робочих станцій, мережевого устаткування, перше, на що важливо звертати увагу — на сумісність виробів. У компанії «HardWare Factory» ви можете легко підібрати і придбати високоякісні комплектуючі виключно від провідних брендів-виробників зі світовим ім'ям. У каталозі магазина представлені в широкому асортименті:

  1. Процесори (CPU). Високопродуктивні, багатоядерні процесори Intel забезпечують стабільну роботу будь-яких робочих станцій, в тому числі багатопроцесорних.
  2. Оперативна пам'ять (RAM). Представлена як новими, так і вживаними платами з різною частотою і обсягом від 4 до 128 ГБ.
  3. Мережеві адаптери. Можна підібрати виріб для різних вимог. Асортимент представлений адаптерами від провідних брендів: Intel, Brocade, HP, Qlogic, з різною кількістю зовнішніх портів, типом зовнішніх роз'ємів і внутрішнього підключення.
  4. Відкрите. Професійні лінійки від світових виробників, наприклад, Nvidia, забезпечують ідеальну продуктивність в додатках для робочих станцій. Вони дають можливість стабільної роботи з самими ресурсоємними графічними додатками.

Крім перерахованих вище комплектуючих, купити в Києві за ціною найнижчою можна в магазині «HWF», в каталозі представлено широкий вибір блоків живлення, трансиверів, кабелів, RAID контролерів, дисків, роутерів, комутаторів та інше.

Купити комплектуючі в Києві з гарантією з доставкою

Кожна мережа будується під конкретні технічні умови і завдання, які стоять перед кожною компанією, великим підприємством або невеликим офісом. Наявність якісних, надійних і перевірених комплектуючих для мережевого обладнання дозволяє:

  • оперативно додавати нові робочі місця, периферійне устаткування;
  • створювати ефективні рішення для мереж будь-якої конфігурації;
  • швидко змінювати характеристики мережі під змогу оцінити потреби, цілі;
  • модернізувати або масштабувати діючу систему підключень.

Якісні комплектуючі для мережевого обладнання від світових брендів-виробників досить швидко підбираються під будь-які параметри, вони легко адаптуються до системи і в разі потреби досить оперативно замінюються.

В інтернет-магазині «HardWare Factory» придбати комплектуючі для робочих станцій, комп'ютерного, мережевого і охоронного обладнання, може житель будь-якого населеного пункту України. Доставка здійснюється максимально оперативно завдяки стабільній роботі популярних кур'єрських служб. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія.

Щоб замовити комплектуючі для робочих станцій в інтернет-магазині «HWF» просто оформите заявку на сайті або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Також ви завжди можете звернутися за професійною консультацією до наших фахівців, які підберуть оптимальний варіант сервера саме для вашої компанії з урахуванням всіх потреб компанії, ваших вимог, цілей і виділяється бюджету.

Вгору