Сервери цього бренду самі використовувані в світі. Їх вибирають завдяки надійному функціонуванню і масштабованості. На прикладі розгляду поколінь Gen8, Gen9 і Gen10 проаналізуємо які функції додавалися, щоб простіше зробити свій вибір.

HPE ProLiant Gen8

Порівнюючи покоління Gen8 з попередніми можна сказати, що додано цілий ряд поліпшень. Тримачі дисків стали ще більш інтуїтивними. За допомогою послуги Thermal Discovery, скоротилося споживання енергії на 15% і збільшилася обчислювальна потужність. Продуктивність додатків також істотно покращилася завдяки швидким операціях введення-виведення.

Сервери HP ProLiant 9-го покоління — економічні та адаптовані до індивідуальних потреб

Нове покоління серверів HP ProLiant Gen9 — це не тільки стрибок в їх продуктивності в порівнянні з попередніми поколіннями, а й фундаментальна зміна концепції. Вони являють собою не стільки окремі одиниці, що забезпечують обчислювальну потужність, скільки складні модульні набори рішень, адаптовані у багатьох вимірах до конкретних бізнес-вимогам.

У складі рішень HP 9-го покоління варто виділити самі передові, високоефективні і оптимізовані машини, що належать до наступних родин: HP Apollo, HP Moonshot і HP Superdome X.

З точки зору клієнта, зміна підходу має дозволити, серед іншого, для кращого використання серверних ресурсів, і в той же час оптимального підходу до вкладень в обладнання. Нова концепція розвитку пропозиції серверних рішень концерну HP також повинна стати відповіддю на бізнес-вимоги, обумовлені високою динамікою ринкових змін, необхідністю забезпечення мобільності, безпеки, а також готовністю ефективно аналізувати постійно зростаючі набори даних і популяризувати модель хмарних обчислень.

СЕРВЕРИ HP PROLIANT ML (TOWER)

Сервери HP-ML

Базові та розширені моделі серверів HP Proliant ML роками супроводжують ІТ-адміністраторів. Починаючи від невеликих компаній і філій, через середні і великі підприємства до міжнародних корпорацій. Сервери HP Proliant ML використовуються компаніями будь-якого розміру.

Відмінна масштабованість

Баштові моделі завжди були легко розширюваними. Масштабованість кількості дисків, оперативної пам'яті, можливих карт розширення PCI дійсно вражає!

Для кожної компанії

Сервери Proliant G9 в вертикальному корпусі дозволяють впроваджувати серверні технології практично в кожній компанії, забезпечуючи при цьому величезні можливості розширення.

Сервери HP ML

Сервери HP ML350-G9

Сервери Hewlett-Packard Tower будуть функціонувати стоячи або монтуватися в стійку в горизонтальному положенні. Це дає величезні можливості для розширення і настройки конфігурації відповідно до вимог середовища, в якій повинен працювати сервер. Користувач отримує більше можливостей для налаштування обладнання під свої індивідуальні потреби.

СЕРВЕР HP PROLIANT DL — (СТОЙКА)

Сервери-HP-ProLiant-DL380 найпопулярніший тип серверів. Вони дозволяють побудувати сучасну серверну кімнату, економлячи при цьому місце в порівнянні з баштовими серверами.

Обслуговування без інструментів

Конструкція серверів забезпечує заміну більшості компонентів сервера без використання інструментів, щоб скоротити час простою в разі розширення або заміни пошкоджених компонентів.

Гнучкий вибір мережевих карт

Гнучкий LOM (Lan On Motherboard) — інноваційний підхід до мережевих роз'ємів на задній на материнській платі. Стійкові сервери Proliant G9 можуть бути оснащені 4 роз'ємами Gigabit Ethernet або 2 роз'ємами 10 Gigabit Ethernet.

Сервери-HP-ProLiant-DL380-FlexibleLOM. Ви бачите все найважливіше. Інформаційна панель, розташована на передній панелі, прискорює діагностику пошкоджених компонентів, оптимізуючи процес ремонту і скорочуючи час простою.

СЕРВЕР HP PROLIANT BL

Serwery-HP-BL найсучасніші серверні рішення на ринку. Призначений в основному для центрів обробки даних і клієнтів, яким потрібні високі обчислювальні потужності і можливості конфігурації. У той же час які мають обмежений простір.

Все в одному

Blade-сервери були створені для клієнтів, яким потрібна висока продуктивність, великий дисковий простір і простота управління інфраструктурою. Замовники з зазначеними вище вимогами і в той же час обмеженим простором найчастіше вибирають Blade-сервери. Корпуси високої щільності забезпечують високу продуктивність обчислень при невеликій займаній площі в серверному приміщенні. Що стосується серверів Blade System, Hewlett-Packard пропонує 2 корпуси, в яких можна розмістити 8 або 16 серверів.

HPE MicroServer DL Gen10

Найменший з сімейства серверів HPE. Відмінний вибір для невеликих офісів, віддалених філій або домашніх офісів. Невеликі габарити, безшумна робота і низьке енергоспоживання дозволяють пристрою працювати навіть в офісі. У той же час сервер, оснащений AMD APU (прискореним процесором), тобто системою, що з'єднує процесор з графічним чіпом, гарантує оптимальну продуктивність і підтримку до двох екранів 4K.