Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Dell (конфігуратор)

Купити сервер Dell (конфігуратор) онлайн в Києві для бізнесу на сайті інтернет-магазину HardWare Factory

Наш магазин пропонує відмінні серверні системи, серед яких в нашій пропозиції ми продаємо сервери Dell. Сервер Dell — це рішення для всіх компаній, які шукають професійні рішення для мережевої інфраструктури.

Серед безлічі моделей клієнти повинні знайти сервери з параметрами, які відповідають їхнім потребам. Фахівці з магазину HardWare Factory пропонують перевірені рішення і конфігурації серверів. Завдяки розширеній функції настройки клієнти можуть легко створити сервер для своїх потреб, не турбуючись про помилки.

Пропозиція серверів включає в себе сімейство PowerEdge Generation 12 й Generation 13, яке включає в себе як баштові пристрої, так і сервери, призначені для установки в серверних шафах.

Пропозиція автономних серверів включає пристрої з широким спектром дії. Від сервера PowerEdge R620 4 x 2.5 "SFF початкового рівня, ідеального в якості першого для малих підприємств, якого цілком достатньо для ділової електронної пошти, обміну корпоративними документами по мережі і віддалених робочих столів, до найпотужнішого сервера T-серії PowerEdge T730, оснащеного потужним процесором і можливістю підтримувати до 48 ТБ масової внутрішньої пам'яті. Це продукт, що забезпечує продуктивність і доступність корпоративного класу, який завдяки своїй масштабованості буде працювати на підприємствах будь-якого розміру.

Сервери для установки в стійку Dell були удостоєні звання PowerEdge R. Ця пропозиція, навіть ширше, ніж в разі серверів з вишкою, дозволяє точно підібрати продукт до потреб організації. Від маленького сервера PowerEdge з одним ЦП до 4-процесорного сервера — всі пристрої забезпечують кращу продуктивність і доступність, економію енергії і масштабованість, що дозволяє їм рости разом з компанією.

Пропонуємо широкий вибір серверів практично для будь-яких завдань — купіть сервери Dell в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та забезпечте кращу мережеву інфраструктуру

Асортимент сайту пропонує моделі для компаній різного розміру. В каталозі сайту є можливість вибору стійкової або баштової моделі. Є варіанти для бізнесу будь-якого розміру.

Компанія Dell має величезний досвід у виробництві обчислювальних пристроїв. Моделі цього бренду з високим показником продуктивності, хорошим функціоналом гарантує стабільність в роботі.

Ми пропонуємо варіанти спрямовані на ресурсомісткі обчислювальні завдання і моделі для зберігання даних. Всі варіанти відмінно впораються з вимогами нинішніх галузевих стандартів.

Запропоновані в каталозі варіанти серверів добре масштабовані тому можна займатися плануванням інвестицій в розвиток інфраструктури.

Головні плюси серверів Dell PowerEdge, ціна на які вас здивує

  • Велика модельна лінійка.
  • Обчислювальна техніка даного виробника з високою надійністю.
  • Хороші дані продуктивності.
  • Підтримка передового функціонала і технологій.

Пропонуємо скористатися конфігуратором спеціально для визначення з оптимальним рішенням

У спеціалізованому магазині «HWF» можна придбати сервери Dell PowerEdge за прийнятною вартістю. Кваліфіковані фахівці нададуть консультації якщо виникли питання. Підберуть потрібну вам модель для оптимального вирішення проблем.

Шляхом використання зручного інструменту конфігуратора на нашому сайті ви маєте можливість і самостійного підбору сервера.

Сортування:
Відображення:
Вгору