Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

HP (конфігуратор)

Серверні комплекси НР — не що інше, як платформи, пропоновані кінцевим споживачам у вигляді завершених базових конфігурацій. Мінімального функціоналу сервера, який забезпечується такими системами, буває досить для виконання основних завдань. Для того щоб повною мірою користуватися всіма можливими опціями, необхідно доукомплектувати сервер необхідним оснащенням. З цим завданням легко впораються конфігуратори НР, купити в Україні які пропонує інтернет-магазин HWF (НаrdWare Factory).

Що таке конфігуратор сервера НР: конструкція та переваги

Найбільш підходяча в кожному конкретному випадку платформа формується за допомогою спеціальних девайсів — конфігураторів НР ProLiant. До їх складу включені:

Останні мають розмір кеш-пам'яті 55 МВ при рівні L3 і підтримують роботу до 22 ядер. У нових моделях конфігураторів ці елементи оптимізовані та модернізовані. Оснащення потужними процесорами дозволяє застосовувати оперативну пам'ять типу DDR4, яка функціонує при частоті 2400 MHz.

Устаткування такого типу робить підбір комплектуючих для серверної системи максимально простим. Придбати конфігуратор НР ProLiant в інтернет-магазині — вірне рішення для побудови саме тієї серверної структури, яка буде ідеально відповідати заданим характеристикам продуктивності, мати прийнятну вартість і необхідні функціональні інструменти.

Конфігуруючий пристрій організовано таким чином, що для конкретної серверної платформи будуть використовуватися тільки сумісні з нею складові частини. В цьому випадку конфліктів між різними підсистемами і вузлами сервера не відбудеться.

З конфігуратором НР ProLiant гранично просто взаємодіяти. За замовчуванням користувач отримує базову конфігурацію серверної системи. Надалі її можна буде доповнювати необхідними опціями і модулями, в залежності від виду та кількості яких формується остаточна ціна конфігуратора НР.

Сервер, укомплектований за участю такого обладнання, поставляється покупцю разом з відрегульованими налаштуваннями апаратного комплексу, з уже інстальованим конкретним програмним забезпеченням і актуальними оновленнями BIOS.

Де купити в Україні конфігуратор НР

Серверну систему, яка за всіма показниками оптимально підходила б для вирішення будь-яких завдань, без досвіду і спеціальних знань дуже складно створити. А якщо конфігурація комплексу складена невдало, то користувача очікують не лише зайві фінансові витрати, але і відсутність доступу до потрібних сервісів. Крім того, може виникнути загроза для збереження інформації та її конфіденційності. Всі ці моменти істотно ускладнюють роботу підприємства або організації.

Замовляти конфігуратор НР з доставкою по Україні найкраще в спеціалізованих торгових точках. Одна з таких компаній — інтернет-магазин НаrdWare Factory. Наші консультанти нададуть вам кваліфіковану допомогу в підборі найбільш ефективної конфігурації сервера, яка виправдає всі ваші очікування.

Правильна комплектація серверної платформи дозволить якомога раціональніше розпорядитися власними ресурсами і отримати максимальну віддачу від співпраці з інтернет-магазином HWF. У нас можна недорого купити конфігуратори НР в Києві, в широкому асортименті представлені в цьому розділі сайту.

Такі фактори, як ім'я виробника і вартість обладнання, мають чимале значення при плануванні покупки. Однак набагато важливіше заздалегідь з'ясувати, в якому режимі має працювати ваша серверна платформа, які завдання вона повинна буде виконувати і які опції для цього необхідні. Сервери, куплені в HWF, будуть сконфігуровані з урахуванням всіх вимог клієнта.

Сортування:
Відображення:
Вгору