Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Сервери Dell

Dell забезпечує безпеку вашого бізнесу

Це незамінні пристрої на кожному підприємстві і в кожній компанії. Сервери Dell є головною точкою мережі, місцем, з якого справляються інші її елементи, дані або периферійні пристрої. Як правило, їх можна розділити на апаратні сервери (тобто обладнання) і програмні сервери (тобто програмне забезпечення). Сервер Dell — це головний комп'ютер, який виконує певні завдання від імені інших комп'ютерів в мережі. Все частіше сервери Dell використовуються вдома для зберігання та архівування цифрових даних: фільмів, музики, фотографій.

Dell пропонує різні типи серверів: вмонтовані в стійку, блейд-сервери і сервери Dell Tower. Гнучкі сервери Dell PowerEdge призначені для використання в блейд-версії, для установки в серверну стійку і в корпус типу Tower.

Сервери Dell купити з доставкою по Україні від магазину HWF.com.ua — продуктивність, ефективність і безпека

Готові до безперервної роботи пристрої гарантують безпечне зберігання даних. Вони оснащені швидкими і дуже ємними жорсткими дисками, великим об'ємом оперативної пам'яті, кращими процесорами і спеціальною системою резервного живлення.

Сервери Dell — адаптовані до різних вимог

Сервери Dell можуть виконувати дещо різні завдання в кожній компанії. Серверний комп'ютер виконує різні функції: він дозволяє керувати внутрішньою мережею, адмініструвати програмне забезпечення, спільно використовувати периферійні пристрої, захищати дані шляхом створення резервних копій, архівування даних.

Моделі для установки в стійку

Краща в галузі продуктивність і ефективність. Стійкові сервери Dell збільшують продуктивність стійки. Забезпечують не тільки продуктивність, необхідну для центру обробки даних, але також гнучкість і широкий спектр варіантів розміщення та охолодження.

Сервери Dell — кращі рішення як для середніх підприємств, так і для самих великих і складних середовищ. Сервери Dell Rack, що встановлюються в стійку, доступні з 2 або 4 кронштейнами. Це рішення ідеально підходить для економії місця. Додаткове сховище забезпечується зовнішніми дисками SCSI / SAS / SATA або сховищем Fibre Channel.

Блейд-сервери Dell

Сервери Dell характеризуються простотою використання і швидкістю. Більш того, ці пристрої виділяють набагато менше тепла.

Сервери Dell в корпусі Tower

Доступний і гнучкий у своїх можливостях. Моделі в корпусі Tower пропонують відмінну продуктивність і доступну ціну. Це ідеальні рішення для малих і середніх компаній, а також для великих підприємств, яким потрібні офісні рішення в віддалених місцях і філіях. Це відмінне рішення для торгових точок і філій підприємств. У порівнянні з попередніми поколіннями сервери Dell забезпечать підвищену гнучкість, кращу безпеку і продуктивність.

Сервери Dell купити в Києві і інших містах України

Dell — це впізнаваний бренд на ринку серверів. Рішення, пропоновані цією компанією, орієнтовані в першу чергу на людей, які цінують готові і точні машини. Пристрої спроектовані таким чином, що ви можете відразу ж приступити до роботи з ними, не турбуючись про відповідне погодження окремих компонентів. Ми реалізуємо сервери Dell, що гарантують гнучкість у виборі обладнання під конкретні потреби і обсяг пам'яті.

Серверні пристрої Dell завжди повинні оптимально відповідати потребам конкретної компанії. Якщо ви збираєтеся придбати сервери Dell за низькою ціною, зв'яжіться з нами. Після аналізу ваших потреб наш консультант проконсультує і підбере для вас найбільш вигідні позиції з пропозиції нашого сайту. Звертайтеся!

Сортування:
Відображення:
Вгору