Сервери HP і Dell, робочі станції та комплектуючі. Продаж і налаштування.
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Робочі станції (Конфігуратор)

Робочі станції - не що інше, як платформи, пропоновані кінцевим споживачам у вигляді завершених базових конфігурацій. Мінімального функціоналу станції, що забезпечується такими системами, буває достатньо виконання основних завдань. Щоб повною мірою користуватися усіма можливими опціями, необхідно доукомплектувати робочу станцію необхідним оснащенням. З цим завданням легко впораються конфігуратор робочих станцій, купити які пропонує інтернет-магазин HWF (НаrdWare Factory).

Що таке конфігуратор робочої станції: конструкція та переваги

Найбільш підходяща в кожному конкретному випадку платформа формується за допомогою спеціальних девайсів - конфігураторів НР, Dell, Lenovo. До їх складу включено:

Останні мають розмір кеш-пам'яті 55 МВ при рівні L3 та підтримують роботу до 22 ядер. У нових моделях конфігураторів ці елементи оптимізовані та модернізовані. Оснащення потужними процесорами дозволяє використовувати оперативну пам'ять типу DDR4, що функціонує при частоті 2400 MHz.

Обладнання такого типу робить вибір комплектуючих для робочої станції максимально простим. Придбати робочі станції конфігуратор в інтернет-магазині — правильне рішення для побудови саме тієї серверної структури, яка ідеально відповідатиме заданим характеристикам продуктивності, матиме прийнятну вартість і необхідні функціональні інструменти.

Конфігуруючий пристрій організовано таким чином, що для конкретної робочої платформи використовуватимуться лише сумісні з нею складові. У цьому випадку конфліктів між різними підсистемами та вузлами станції не відбудеться.

З конфігуратором робочі станції дуже легко взаємодіяти. За замовчуванням користувач отримує базову конфігурацію робочої станції. Надалі її можна буде доповнювати необхідними опціями та модулями, залежно від виду та кількості яких формується остаточна ціна конфігуратора робочі станції.

Робоча станція, укомплектована за участю такого обладнання, поставляється покупцеві разом із відрегульованими налаштуваннями апаратного комплексу, з уже інстальованим конкретним програмним забезпеченням та актуальними оновленнями BIOS.

Де придбати в Україні конфігуратор робочі станції

Робочу станцію, яка за всіма показниками оптимально підходила б для вирішення будь-яких завдань, без досвіду та спеціальних знань дуже складно створити. Якщо ж конфігурація комплексу складена невдало, то користувача чекають як зайві фінансові витрати, а й відсутність доступу до потрібних сервісів. Крім того, може виникнути загроза для збереження інформації та її конфіденційності. Всі ці моменти суттєво ускладнюють роботу підприємства чи організації.

Замовляти конфігуратори робочих станцій з доставкою по Україні найкраще у спеціалізованих торгових точках. Одна з таких компаній – інтернет-магазин НаrdWare Factory. Наші консультанти нададуть вам кваліфіковану допомогу у підборі найефективнішої конфігурації робочої станції, яка виправдає всі ваші очікування.

Правильна комплектація робочої станції дозволить якомога раціональніше розпорядитися власними ресурсами та отримати максимальну віддачу від співпраці з інтернет-магазином HWF. У нас можна купити конфігуратори робочих станцій в Києві, в широкому асортименті представлені в цьому розділі сайту.

Такі фактори, як ім'я виробника та вартість обладнання, мають неабияке значення при плануванні покупки. Однак набагато важливіше заздалегідь з'ясувати, в якому режимі доведеться працювати вашій робочій станції, які завдання вона повинна виконувати і які опції для цього необхідні. Робочі станції, куплені в HWF, будуть налаштовані з урахуванням всіх вимог клієнта.

 

Сортування:
Відображення:
Вгору