Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

0
Мій кошик

Dell PowerEdge

Dell (готові сервера)

Без якісного комп'ютерного обладнання, серверів динамічне зростання і хороша продуктивність будь-якої компанії практично неможливі. Сервери Dell славляться своєю потужністю і високим рівнем надійності навіть в умовах критичних навантажень, що робить їх фаворитами як серед великих організацій, корпорацій, так і для малого бізнесу, де пред'являються досить високі вимоги до безпеки і захисту інформації.

У спеціалізованій компанії «HWF» з продажу, підбору та обслуговування комп'ютерного обладнання ви можете купити Dell (готові сервера) в Україні за ціною найбільш низькою. У каталозі компанії представлений широкий асортимент різних моделей готових серверів для вирішення найрізноманітніших завдань. На кожну модель надається фірмова гарантія.

Особливості готових серверів Dell

Готові сервера Dell PowerEdge — оптимальні рішення для різних компаній, де потрібно потужність і збалансована продуктивність. Всі моделі готових серверів Dell, купити в Києві які пропонує наш інтернет-магазин, розроблялися з урахуванням вимог сучасних організацій до ЦОД і мають ряд переваг:

  1. Відмінна продуктивність. Dell PowerEdge - гарантія швидкого збільшення ефективності під час роботи з різними навантаженнями, базами даних, засобами віртуалізації.
  2. Висока працездатність. Завдяки вбудованому засобу управління без різних агентів в готових рішеннях, істотно спрощується виконання повсякденних завдань, з'являється можливість прискорення розгортання серверів з відчутною економією на адмініструванні.
  3. Компактність. Кожна модель серверів має досить невеликі габарити, завдяки чому вироби можна встановлювати абсолютно в будь-яких офісних просторах.
  4. Високий рівень безпеки. Продукція має вбудований апаратний захист на рівнях набору мікросхем, процесора і BIOS. На основі сучасних технологій реалізовані надійні внутрішні механізми захисту, які контролюють віртуальні машини і системну пам'ять.

Купити Dell (готові сервера) в Україні - оптимальне рішення для всіх організацій, де потрібна адаптація сервера до динамічної системи робочих навантажень. Кожна модель відрізняється оптимальним співвідношенням вартості і продуктивності. Максимальна універсальність і унікальна гнучкість конструкції дозволить використовувати Dell PowerEdge з неймовірною ефективністю для вашого бізнесу.

Купити Dell (готові сервера) в Києві з гарантією

У фірмовому інтернет-магазині «HardWare Factory» придбати готові сервера може житель будь-якого населеного пункту України з максимально оперативною доставкою надійними кур'єрськими службами і офіційною гарантією на кожну модель продукції. У каталозі компанії Ви знайдете найефективніші рішення, сервера різних поколінь, серед яких особливою популярністю користуються наступні:

  1. Dell PowerEdge 12-го покоління — оснащені найбільш сучасними інноваційними серверними технологіями, які відкривають широкі можливості і засоби в плані функціональності. Такі моделі здатні обробляти великі обсяги даних, підтримувати більше число додатків і підвищувати ефективність операцій без збільшення витрат. Продуктивність цих серверів на 61% вище в порівнянні з моделями минулих поколінь.
  2. Dell PowerEdge 13-го покоління — відрізняється безліччю вдосконалених параметрів, серед яких відмінні здібності масштабування, легкість управління, потужна пам'ять і збільшене на 20% число ядер. Гнучка архітектура дозволяє пристосуватися до будь-яких навантажень і умов.

Щоб замовити Dell (готові сервера) в інтернет-магазині «HWF» просто оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Також ви завжди можете звернутися за професійною консультацією до наших фахівців, які підберуть оптимальний варіант сервера саме для вашої компанії з урахуванням всіх потреб.

Немає товарів

Вгору
Задавайте питання у Telegram Задавайте питання у Viber