Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

0
Мій кошик

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання з доставкою по Україні від інтернет-магазину HWF.com.ua

У широкій пропозиції нашого каталогу ви знайдете якісне мережеве обладнання від провідних світових брендів, зокрема FortiCate, Fortinet, CISCO, D-Link, TP-Link і Hewlett-Packard (HP). Ми реалізуємо товари, що відповідають суворим технологічним світовим стандартам, при цьому пропонуємо привабливі ціни на мережеве обладнання.

 

Мережеве обладнання - маршрутизатори, мережеві адаптери WiFi, комутатори, модеми DSL, концентратори USB та інші пристрої - призначені для підтримки глобального підключення до Інтернету. Різне мережеве обладнання можна використовувати як для настільних комп'ютерів, так і для ноутбуків. Завдяки цим пристроям ви зможете спілкуватися, переглядати, цікавитися новинами або іншим чином урізноманітнити свій вільний час.

 

Маршрутизатор - це пристрій, який з'єднує комп'ютерні мережі та створює карти і таблиці мережевих маршрутів. Маршрутизатори маршрутизують і пересилають інформацію, фільтрують дані та обмежують їхнє переміщення, а також перекодовують інформацію та захищають мережу. Ці пристрої дають змогу кільком комп'ютерам одночасно виходити в Інтернет.

 

Маршрутизатор захищає мережу від атак і відповідає за надання пристроям унікальної IP-адреси. Якщо у нас є комп'ютери, принтери, камери, мережеві диски тощо в офісі, і ви хочете, щоб кожен із них мав доступ до Інтернету, то необхідно підключити їх до маршрутизатора. Обираючи роутер, найкраще обирати обладнання з широкими можливостями конфігурації, що забезпечує безпеку з'єднання та стабільний і надійний інтернет.

 

Точка доступу - мережевий елемент, який є мостом між дротовим Інтернетом і бездротовою мережею. Точка доступу, використовуючи радіосигнал, забезпечує хости (смартфони, ноутбуки тощо) бездротовим доступом в Інтернет WIFI.

 

Чому варто купити в Києві мережеве обладнання на сайті магазину HWF.com.ua?

Пропоноване нами мережеве обладнання користуються попитом у споживача.

На всі пропоновані товари поширюється довгострокова гарантія.

З нами можна побудувати якісну і безпечну ІТ-інфраструктуру, яка не потребує великих витрат.

У нас багаторічний досвід і досвідчені фахівці - ми одними з перших почали поставки ІТ-обладнання на ринки України.

У нас широкий портфель представлених виробників і пропонованих рішень. Ми представляємо багатьох відомих виробників у світі, а також низку виробників, про яких чує лише цільова аудиторія, тож ми можемо запропонувати рішення практично для всіх галузей чи секторів бізнесу. Ми пропонуємо різні рівні рішень відповідно до потреб і вимог замовника.

Ми можемо з упевненістю сказати, що можемо запропонувати найкращі ціни на нашу основну продукцію.

Комплексне управління ІТ-інфраструктурою

Надаємо професійну підтримку на кожному етапі та даємо професійні консультації. Досвід, підкріплений багаторічною присутністю на ринку та численними успіхами в реалізації, робить нашу пропозицію привабливою для всіх, хто шукає професійні та комплексні рішення. Беручи до уваги зростаючі вимоги клієнтів, ми стежимо за тим, щоб наші співробітники були в курсі технологічних інновацій.

 

У цій категорії в інтернет-магазині HWF.com.ua споживачі знайдуть мережеві пристрої та обладнання. Серед мережевих пристроїв є маршрутизатори, комутатори, точки доступу та мережеві карти. У HWF.com.ua мережеві пристрої поставляються тільки відомими виробниками і пропонуються за привабливими цінами. Усю придбану продукцію на сайті доставляємо протягом 48 годин з моменту розміщення замовлення. Переведено с помощью www.DeepL.com/Translator (бесплатная версия)

Вгору
Задавайте питання у Telegram Задавайте питання у Viber